REFERENCJE

P.I Hydroinstal Czesław Drewa od 2001 roku współpracuje z przedsiębiorstwem ,,Telwent" Sp. z o.o. z siedzibą w Staniszewie 114, 83-328 Sianowo w zakresie przewiertów sterowanych.

Na nasze zlecenie przedsiębiorstwo to wykonało przewierty sterowane rurami HDPE w zakresie średnic od 110mm do 400mm o dł. od 60 do 200m.

Prace te były wykonane dla potrzeb budowlanych przez sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Zlecane przez nas prace przedsiębiorstwo ,,Telwent" Sp. z o.o. zawsze realizowało terminowo i w sposób fachowy, spełniając wszystkie wymagania techniczne i projektowe.

P.I Hydroinstal
84-239 Bolszewo, ul. Chłopska


Więcej...

O FIRMIE

Firma ”Telwent” działa na rynku od 2000 roku. Początkowo głównym przedmiotem działalności były przeciski proste. W czerwcu 2003r. poszerzyliśmy swą ofertę o przewierty sterowane. Od początku istnienia zrealizowaliśmy wiele zleceń, które stanowią o pozycji naszej firmy na rynku. Obszarem działania obejmujemy cały kraj.

Dysponujemy sporym potencjałem transportowo-maszynowym, co w powiązaniu z dużym doświadczeniem zawodowym naszych pracowników pozwala nam na podjęcie nawet najbardziej ambitnych zadań przy zachowaniu najwyższej jakości usług i stosunkowo niskich cen. Realizacje projektów wykonywane są profesjonalnie, dokładnie, a co najważniejsze w najkrótszym możliwym czasie.


Projekt i wykonanie: Reklama4YOU.eu